Masáže

Darujte svým drahým ženám voňavé aromamasáže, pečující rituály.

Na vaše přání vám vystavíme dárkové kupóny na míru.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

90 min masáž 1500,-Kč.

Pravidelná masáž podporuje zdravý průběh těhotenství a vnímání těla v jiném stavu. Těhotenská masáž uvolňuje křížovou kost a kyčle, napětí děložních vazů, prohýbání se v bedrech, únavu nohou a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy prostřednictvím závěrečné masáže šíje, hlavy a obličeje.

Hloubka masáže a masírované části těla odpovídají potřebám a pohodlí maminky. Maminku s děťátkem podpoříme, jak si užívat blahodárných účinků olejů a bylin doma a namícháme Vám aromatickou směs na míru.

K masáži těhotných používáme rostlinný olej dle výběru ženy (mandle, kokos, meruňka) zvyšující elasticitu kůže, do kterého se přidávají esenciální oleje dle individuálních potřeb ženy. K osvěžení dolních končetin aplikujeme dostředivými hmaty citrusovo cypřišové tonikum, které odvádí únavu z nohou a zmírňuje otoky.

Masáží si mohou ženy užívat od začátku těhotenství, do rostlinného oleje se přidávají vonné esence, po 36. týdnu se mohou přidat ženské bylinné a květové vůně ladící ženu a děťátko ke zrození. Jedná se o celkovou 1,5 hodinovou masáž, lze ji absolvovat po celou dobu těhotenství.


POPORODNÍ MASÁŽE

Ženy a maminky si zaslouží stejnou péči a pozornost jako jejich děti. V poporodním období je důležité zaměřit se na doplňování energie a tepla.


JAMU MASÁŽ SE ZÁBÁLEM BŘÍŠKA

120 min masáž 1600,-Kč.

Masáž je vhodná také pro maminku s miminkem již narozeným. I ona potřebuje stejnou péči jako miminko. Během masáže můžete kojit, být v kontaktu s děťátkem, zatímco si užíváte blahodárných dotyků. Masáž je olejová a posiluje obnovení poporodní energie, vyživuje pokožku, uvolňuje svalové spasmy. Dlouhé táhlé hmaty pečují tělo i mysl ženy, která se přelaďuje na rytmus mateřství.  Součástí je zábal břicha s bylinnou pastou.

Pravidelná masáž maminek podporuje vylučování mnoha hormonů - serotoninu, endorfinů i oxytocinu a podporují také tvorbu mléka a celkovou regeneraci těla po porodu.


YU FAI TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ BYLINNÝMI KOULEMI 

90 min masáž 1600,-Kč

yu = udržovat, chránit a fai = oheň  

Thajská bylinná masáž je běžný způsob léčby v tradiční thajské medicíně. Teplé bylinné obklady jsou vyrobeny z kusu bavlněné tkaniny, naplněny směsí léčivých bylin a svinuty do tvaru koule. Do koulí používáme naše tradiční české bylinky - měsíček, heřmánek, mateřídoušku, levanduli, třezalky, maliníku aj.

 Teplo a esenciální oleje bylinek se rozvinou po namáčení koulí v teplém oleji a plynulými masážními hmaty snižují svalové napětí, chronické bolesti zad, zmírňují stres a únavu, stimulují krevní oběh, životně důležité orgány a smysly.

Je velmi oblíbená u žen po porodu a v zimním období. 


CELOSTNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ +  diagnostika TČM

120 min masáž 1800,-Kč.

Celostní olejová masáž určená ženám všech věkových skupin mimo těhotenství. 

Masáž zahrnuje vstupní konzultaci aktuálního stavu a výběr aromaterapeutické směsi na míru. Nejčastěji kombinujeme nosný olej a 3-5 éterických dle potřeb klientky. Jde o celo tělní masáž, která využívá dlouhé táhlé hmaty(euflerrage), které směrem od centra těla k periferiím uvolňují únavu či napětí a směrem k centru těla stimulují lymfatický a regenerační systém těla.

Součástí masážního rituálu je hloubková masáž břicha se zábalem. 

Oblíbené éterické oleje pro zimní období:

benzoe

grapefruit

rozmarýna

MASÁŽ VONNOU SVÍČKOU

90 min masáž 1500,-Kč

 Luxusní masážní svíčka Rituals obsahuje esenciální, vyživující a hydratační oleje a včelí vosk.
Svíčka se během pár minut rozpustí na příjemně teplou emulzi, která je ideální pro dokonalou masáž.
ZklidŇující vůně levandule a santalového dřeva přináší celostní pečující zážitek pro pokožku a všechny smysly.
Kdy vyšlete hýčkat sebe či svou blízkou ženu?  


MEXICKÁ REBOZO MASÁŽ

75 min masáž 1200,- Kč

  • Masáž Rebozo pochází z Mexika a po generace se používá k tomu, aby těhotným ženám pomohla uvolnit se, najít vnitřní klid, soustředit se na své tělo a nenarozené děťátko a předcházet rizikům komplikací během porodu.
  • Mexická rebozo masáž - houpavá masáž pomocí mexických rebozo šátků - probíhá v lehu, na boku, v kleku i ve stoje. Tato uvolňující masáž probíhá přes oblečení a ovinováním a pohybem šátků na kůži se uvolňují svaly, klouby, fascie a centrální nervová soustava. Tento způsob ošetření je také velmi vhodný pro ženy, které mají miminko v poloze koncem pánevním či zadním postavení.
  • Jednoduchá, jemná a přesto vysoce účinná masáž, která zmírňuje bolesti a napětí v zádech, zvyšuje celkovou pohodu a usnadňuje hladší zážitek z porodu.

Rezervace na tel. 605171782.

Maminky masíruje porodní asistentka a odborná aromaterapeutka Kamila Pětvalská,

absolventka Institutu aromaterapie v Praze v roce 2006

se závěrečnou prací

Aromaterapie v péči o ženu během těhotenství,

porodu a šestinedělí

https://aromaterapie.cz/