Jóga pro ženy

pondělí 18.30 -20.00

 • Jóga pro ženy s Kamilou Pětvalskou na míru ušitá ženám a dívkám od 12 let a jejich potřebám během měsíčního cyklu a ročních období.
 • 90 minut plynulého jógového dechu a propojení dynamických i restorativních jógových pozic s důrazem na zdravé provedení a s využitím pomůcek ( cihly, bločky, pásky, válce, deky).
 • Rozmanité jógové sekvence uvolňují stereotypy všedních dní a navozují optimální pohybové vzorce a regeneraci přetížených partií.
 • Závěrečná relaxace uvolňuje tělo i ducha.
 • Cena lekce 220 Kč jednorázově/ 190 permanentka 10 lekcí


Těhotenská jóga - gravidjóga

Pondělí 17.00 - 18.10

Čtvrtek 11.00-12.10


Lekcí Vás provádí porodní asistentka s letitou praxí jógy Kamila Pětvalská.


 • Harmonická fyzická a psychická příprava na porod a mateřství pomocí jógových pozic, dechu a vokalizace, které posilují, protahují a uvolňují.
 • Prohloubení dechu do břicha a pánve.
 • Relaxace a zpívání manter pro miminko.
 • Rodinné útulné prostředí a individuální přístup.
 • Pomůcky pro bezpečné provádění jógových pozic.
 • Cena lekce 210 Kč jednorázově/ 950 permanentka 5 lekcí

detaily a rezervace

Jóga po porodu / cvičení s miminkem/batoletem

Úterý 9.30 - 10.30 lezci a chodci

Středa 9.30 - 10.30 batolata

Čtvrtek 9.30-10.30 miminka a lezci

Kombinovaná lekce jóga pro maminky/ cvičení miminek či batolat

Když je děťátko na světě, náš život se hodně změní. Miminko chce péči a lásku, zvykáme si na změnu rytmu celé rodiny. Jóga po porodu s miminkem na těle je možností být zase chvíli v kontaktu se svým nitrem prostřednictvím jógy a dechu. Také se setkáte s jinými maminkami a můžete si vzájemně prohlubovat svou mateřskou jógovou praxi, vyměnit zkušenosti, navázat přátelství a společná témata po lekci. Celá jógová sekvence je zaměřena na potřeby maminek a dětí. 

 Půlená lekce, na které maminky v přítomnosti dětí cvičí účinné sekvence z jógy a rehabilitačního cvičení zaměřeného na poporodní obnovu sil, uvolnění zad a tonizaci hlubokého stabilizačního systému. Druhou část lekce jsme s dětmi v kruhu, cvičíme a protahujeme děti na balónech, zpíváme a radujeme se z pohybu.

Cena:  210 Kč za lekci/ permanentka 5 lekcí 950 Kč 


Cvičení s batolaty

Cvičení s batolátky 1-3 roky: pondělí 9.30 - 10.30


Básničky a písničky propojené s jógovými pozicemi a dechem umožňují dětem hravě a jemně uvolnit fyzické a psychické napětí. Jednoduché hry a jógové pozice rozvíjí dětskou představivost, slovní zásobu a paměť. Podpoříme správné držení těla, posílíme imunitu, fyzickou kondici a soustředění. Využíváme jógové pomůcky, jógové karty a mandaly, hudební nástroje. Podporujeme důvěru dětí ve své tělo a emoce.

Cena: 210 Kč za lekci/ permanentka 5 lekcí 950 Kč

Barre Yoga

Úterý a čtvrtek 8.10-9.10


Seznamte se s ladným plynulým cvičením u baletní tyče, ve kterém se krásně spojují prvky jógy, pilates, baletu a vytrvalostního tréninku k rozproudění cévního a lymfatického systému.

Vznikají tak pohybové choreografie, kam můžeme zakomponovat gumičky, overbally, pružiny aj.

Výhodou cvičebních sekvencí je, že ačkoliv propojují kardio, protahování a posilování, nedochází k otřesům a chrání tak naše klouby.

Ochutnáte základní prvky Yoga Barre cvičení a procítíte blahodárné účinky na tělo i mysl.


Cena: 250 Kč