Gravidjóga

pondělí 17.00 - 18.10
středa 16.00 - 17.10
čtvrtek 11.00 - 12.10

Během lekcí se noříme z vnějšího světa do svého nitra k děloze a děťátku. Při hlubokém jógovém dechu a zaujímání protahovacích a tonizačních pozic pozorujeme potřeby svého těla i dítěte, otevíráme své tělo i mysl, odpoutáváme se od stereotypů všedních dní. Kromě mnoha zdravotních přínosů jóga současně zklidňuje naši mysl a ukotvuje chvíle tady a teď s děťátkem v břichu, což nás posiluje v těhotenství a směrem k porodu.

  • Harmonická fyzická a psychická příprava na porod a mateřství pomocí jógových pozic, dechu a vokalizace,které posilují, protahují a uvolňují.
  • Prohloubení dechu do břicha a pánve.
  • Relaxace a zpívání manter pro miminko.
  • Rodinné útulné prostředí a individuální přístup.
  • Pomůcky pro bezpečné provádění jógových pozic

Lekcí vás provede porodní asistentka Kamila Pětvalská s letitou praxí jógy a bohatými znalostmi těhotenství a práce s těhotnými.

Cena 190 Kč jednorázově / 170 Kč permanentka na min. 5 lekcí

Rezervace Milé ženy, počet míst na lekci je omezen, rezervujte si své místo dostatečně dopředu - buď telefonicky na 605 171 782, na mailu  kamila@centrumlotos.net nebo formulářem níže.

Na cvičení si vemte volné pohodlné oblečení, pití pro osvěžení, v chladnějších měsících mikinu a ponožky. Pomůcky na cvičení jsou k dispozici, nemusíte si nic nosit.

Využijte příspěvků své zdravotní pojišťovny na těhotenské cvičení. O výši příspěvku se informujte na její pobočce či webových stránkách.

Rezervujte si místo na lekci

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu s potvrzením co nejdříve zpět.